Uwaga! Wysokie IQ i abstrakcyjne myślenie powodują marksizm!

Reklamy

7 komentarzy do “Uwaga! Wysokie IQ i abstrakcyjne myślenie powodują marksizm!

 1. Jakby na dowód tego o czym powiedziałeś w pierwszych minutach swojego filmiku czyli o strachu gojów przed tym że cywilizacja łacińska nie wytrzyma konkurencji z cywilizacją żydowską, wkleję cytat easy russian’a z forum prawda2 – link do całej strony tutaj – https://prawda2.info/viewtopic.php?t=13081

  Przytacza on kilkustronicowy dokument znaleziony w 1961 roku przez KGB podczas rewizji u dysydenta- Żyda (z filmików Eliego wnioskuje, że to pewnie fabrykacja ale mniejsza z tym bo i tak wydaje się ciekawe)
  ———————————————————————————————————————————
  Żydzi!

  Wzajemnie kochajcie się , wzajemnego wspierajcie się ,zjednoczcie, nawet jeśli rozrzuceni jesteście na wielkiej przestrzeni, lub gdy jesteście blisko od siebie, nawet jesli macie nienawiść do siebie. Nasza siła leży w jedności – w to gwarancja naszego sukcesu, naszego zbawienia i dobrobytu. Wiele narodów zostało zabitych w rozproszeniu, ponieważ nie mieli jasnego programu działania i „poczucia łokcia”.

  My jednak, ze względu na rozproszoną na całym świecie, ale jedną rodzinę, przetrwaliśmy przez wieki i narody przetrwały pomnożone i wzmocnione. Jedność to cel ale także środek do celu.

  Nie bój się protekcjonizmu – to nasze główne narzędzie, otworzył on drzwi do Żydów wszystkich narodowości, wszystkich wyznań, wszystkich stron. Prawdziwy internacjonalistą jest tylko ten, których więzy krwi związane są z judaizmem, wszystkie pozostałe to przekleństwo i oszustwa. Zwiększajcie udział osób zbliżonych po krwi, tylko oni zapewnią wam pożądaną biosferę.

  Kształćcie swoje kardy. To jest swiętość nad świętości. Kadry decydują o wszystkim. Każde laboratorium, każda katedra, wydział każdej instytucji, gazety, czasopisma, wydawnictwa powinny być kuźnią naszych pracowników.

  Przenikajcie na pozycje lidera do robotników i chłopów Gojów, dajcie im dużo pieniędzy, ale jeszcze więcej wódki aby płodzili w pijackim widzie gojów, zdegradowali się i naprawdę przedstawiali sobą zwierzęta robocze: pieniądze, wódka, sex i żadnej duchowości!

  Nie pij alkoholu, nie pal, aby urodzić zdrowe, silne ciało żydowskiej populacji zdolne do przejęcia pokoleń. Niech każde pokolenie wszystkich nie-Żydów na świecie ma do czynienia z głęboką warstwą naszej obrony. Trzeba wszelkimi sposobami tłumić świadomość gojów, najlepszych z nich rozgniatajcie, najgorszego- takiego jak głupia owca-wywyższajcie.

  Za każdym razem gdy idzie w zapomnienie starsza generacja, zamiast niego na scenie ma wzrosnąć jeszcze bardziej potężna kohorta przygotowanych wcześniej, nie gasnących duchem Izraela młodych Żydów . Aby to zrobić jak najszybciej trzeba umieszczać naszą młodzież na kluczowych stanowiskach, udowadniajcie każdemu i wszędzie ich dojrzałość i geniusz. Chociaż to jeszcze nie jest idealne to oni dojrzeją na pozycjach. Ten kto jest u władzy, jest inteligentny i ma rację.

  Musimy przekazać naszym dzieciom więcej niż otrzymalismy od ojców, a oni, zachowując i zwiększając dadzą więcej z kolei na następne pokolenie, itp. Ciągłość pokoleń jest naszą siłą, naszą stabilnością i naszą nieśmiertelnością, choć w porównaniu z większością gojów jesteśmy fizycznie słabsi. Ale to jest naturalne. Ten czarny do pracy niech pompuje mięśnie, wybranym przez Boga synom Izraela to nie przystoi. Poprzez słowa Mojżesza Jahwe mówi: „Każdy syn z pokolenia Izraela będzie miał 2800 niewolników. Goi – nasi niewolnicy.

  Świat jest okrutny, nie ma miejsca dla filantropii. Nie nasza sprawa dbać o ZSRR i o słowiańskie kadry. Jeśli są zbyt leniwy, by myśleć o sobie, dlaczego mamy myśleć o nich? Nasz wielki mędrzec na rynku niewolników w Rzymie nazwał ich sklabami, czyli niewolniami w duchu , dlaczego dziś mamy myśleć o nich inaczej? Z lenistwa jego zostali pozbawieni energii psychicznej wiecznie skomlą głosząc powszechną miłość ludzkości. Ale co to jest, jeśli nie wrodzoną niezdolność do zrozumienia sensu istnienia? Bóg stworzył ich niewolnikami duchem, dlatego wszyscy Słowianie, zarażający innych gojów swoją propagandą muszą leżeć u naszych stóp w pierwszej kolejności. Przejrzyjcie ich miłosierdzie , wznieście się ponad nich synowie Izraela, jak Jehowa wzniósł się nad nami. Ale wybrał nas, wznosząc się ponad nami, nie poniżył nas, jesteśmy wyjątkowi.

  Pamiętaj: wszystkie wysokopłatne, wpływowe i lukratywne pozycje w całej przestrzeni Rosji od Karpat po Ocean Spokojny – wszystkie wpływy z dochodu narodowego należą do nas przez prawo naszej wyjątkowości jako ludu wybranego. Jednocześnie należy pamiętać, że wiele narodów, biorąc z nas przykład, może rozwijać się do naszego poziomu, może mieć miejsce, które należą się nam- jasnym synom Izraela.

  Tworzymy zespoły,aby goje nie przeszkadzali nam żyć na nasz sposób. Niech Goje także starają się tworzyć grupy uczynić to samo, ale są oni z natury egoistyczni i pokłócą się zanim coś im się uda, a my za pomocą Najwyższego im w tym pomżemy. Tu nie zaprzeczamy sami sobie. Goi w Rosji przejmują wiele od Żydów . Umiejętność przystosowania nie jest im obca.To nie jest wcale niebezpieczne, ale jeśli tylko w tym nie dopuszczać do złożoności. W przeciwnym razie może stać się niebezpieczna. W szczególności groźne wszelkiego rodzaju dyskusje o wszelkich sprawach, które mogłyby prowadzić do jednolitości gojów w sprawach przystosowania czyli tego co nazywamy powszechną opinią lub zgodą. W tym przypadku goje mogą przedstawić znaczącą siłę. Dlatego podział ich wszystkimi środkami – to nasze wyzwanie. Nie możemy dopuścić do grupowania w ogromnej masie bo mogą nas połknąć, bo w stosunku do Żyda, nie-Żyd jest zawsze wrogi z zazdrości. Z drugiej strony, nie powinniśmy dążyć do pojednania, bo nienawiść gojów mnoży naszą czujność, a więc w następstwie naszą siłę.

  Słowianie a Ruscy w szczególności, nie są w stanie pomyśleć głęboko, nie zdolni są do analizy i uogólnień. Oni są jak świnie, które żyją z ryjem wetkniętym do koryta nie wiedząc, że nad nimi jest niebo. Wszystkie zjawiska są uważane za powierzchowne, zbyt szczegółowe. Dla nich każdy przypadek – to tylko przypadek mimo ,że często może być powtórzony.

  Nasze zasady ideologii są przeciwieństwem do ideologii gojów. Oni mówią: „Lepiej mniej, ale lepiej”. Mówimy: „Lepiej więcej i lepiej”. Oni mówią: „Lepiej być biednym, ale zdrowym niż bogatym, ale chory. Mówimy: „Lepiej być zdrowym i bogatym niż biednym i chorym.” Oni mówią: „wszystko albo nic”. Mówimy: „coś lepszego niż nic.”………………….
  —————————————————————————————————————————–
  I teraz tak:

  Niezależnie od tego czy to jest spreparowane czy nie, to i tak daje jasny obraz tego, jak na podstawie informacji w tym tekście są odbierani żydzi, przez konkretnych ludzi. Jedni są wściekli, że są traktowani jak bezrozumne bydlaki, wydaje się że odczuwają z tego powodu lęk i nienawiść do żydów.
  Natomiast inni (jak ja) kiedy pierwszy raz to przeczytałem, uznałem że Żydzi są zaradni i ambitni wychodząc poza taką typową doczesność jak wóda, sex i żarcie – kosmita z kapitana bomby zamienił by „żarcie” na lasery (drobna dygresja).

  Co jest w tym wszystkim ciekawego, to niedostrzeganie własnej hipokryzji. Więc jak typowy przedstawiciel cywilizacji łacińskiej i jeszcze antysemita w dodatku traktuje głupsze od siebie zwierzęta, (czyli ich hodowanie, wykorzystywanie do pracy, rozmnażanie i w końcu zabijanie dla jedzenia) – to wszystko jest dobrze, a kiedy jego by tak potraktować to już strach i nienawiść, bo on przecież człowiek i tak nie wolno.

  Polubienie

  • Jeżeli człowiek który to napisał rzeczywiście istniał, to istotne jest jakie miał poglądy. Dzisiaj takie narracje są właściwie niespotykane w świecie żydowskim. Nie przypominam sobie by kiedykolwiek któryś rabin powiedział w synagodze, że nie-Żydzi są jacyś grzeszni czy coś w tym stylu.
   Eli od wielu filmików dzieli się taką oto narracją, że Żydem jest wyłącznie ten kto przestrzega żydowskich zasad wiary, czyli judaizmu ortodoksyjnego. Czyli żaden Marks, Michnik, Wildstein w świetle tych zasad nie jest Żydem. Semickie pochodzenie nie czyni nikogo Żydem. Z tego powodu ściska go w żołądku, jak czyta po raz tysięczny, że wszędzie rządzą Żydzi. I ja go rozumiem, bo najbardziej na tym wizerunkowo tracą osoby religijne, które nikomu krzywdy nie robią.
   Jest jednak temat, który nieco tłumaczy wszelkie antysemityzmy i w tym liście wydaje się uwypuklać pewne problem diaspory z zamierzchłych czasów – świeckie, żydowskie ruchy narodowe, które rozwijały się od tzw wiosny narodów, a które stworzyły nowy rodzaj polaryzacji „my Żydzi świeccy – wy Goje świeccy”. Każda nowa tożsamość narodowa buduje się na samookreśleniu i definicji wroga. Podejrzewam, że tenże „dysydent” miał właśnie silne, świeckie poglądy na temat tożsamości żydowskiej, ale z judaizmem nie ma to niczego wspólnego. Gojami gardzić nie wolno, ale należy ich unikać, bo mogą mieć zły wpływ i przekonać Żyda do innej religii lub (co gorsze) zmian w samym judaizmie.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s